Meie lugu

Miks hakkasime looma just pärimusmeditsiinist inspireeritud Eesti toorainest looduskosmeetikat

“Sõsar” lugu sai alguse säravatest Eesti naistest, kes ühendasid oma teadmised, oskused ja kired, et pakkuda koostöös kauni loodusega kosutust meie kõigi kehale ja hingele. Loome oma looduskosmeetikat vaid parimast Eesti toorainest, mõeldes just põhjamaise inimese vajadustele. Ühendame tänapäevased teadmised kodumaisete taimede raviomadustest Eesti pärimusmeditsiiniga. Ammutame inspiratsiooni oma esivanemate teadmistest. Kasutame oma maskides, huulepalsamites, näovetes ja seepides eestimaisest puhtast loodusest pärinevaid parimaid tooraineid. Milleks kasutada laiast maailmast sisse toodut, kui meie endi juuri hoidev maapind pakub niipalju erilist? Meie kliimas kasvavad taimed omavad justkui erilist võlujõudu, et karm talv üle elada. Selle võlujõu aitame kosutavate kehahooldusvahendite kaudu anda edasi ka Sinule.

Meie missiooniks on pakkuda puhtaid ja orgaanilisi loodustooteid kõigile neile, kes on leidnud oma tee mahemaailma. Loodame, et valmistame oma toodetega Sulle rõõmu ning meie loodu pakub kosutust nii Sinu kehale kui hingele. Meie unistuseks on, et ka meie lapsed, lapselapsed ja nende lapsed näeksid meid ümbritseva karge, puutumatu looduse ilu.

 

Hoiame üksteist ja meie kõigi kaunist sõsarat – puhast loodust.

Kerttu

Iga emaks saanud naine teab, et lapse sünniga saavad ka kõige tavapärasemad asjad uue tähenduse. Nii hakkas ka Kerttu peale lapse sündi tõsiselt suhtuma kogu meid ümbritsevasse keemiasse. Mida rohkem ta sellesse teemasse süüvis, seda enam soovis ta oma pere tervise nimel minimeerida nii kodukeemia, erinevaid keemilisi aineid sisaldava kosmeetika kui ka keemiliselt töödeldud toiduainete kasutamist oma igapäevaelus ning leida neile puhtamad, looduslikud alternatiivid.

 

Kerttu suhtub kirglikult kõigi Eesti puhta looduse saaduste kasutamisse, korjates ise nii ravimtaimi talvise tee sisse kui ka seeni ja marju hoidistamiseks. Samuti on ta kindel, et kogu vajamineva nahahoolduse suudab meile pakkuda imeline põhjamaine loodus. Sõsar annab Kerttule võimaluse hoolitseda oma pere ja sõprade eest parimal võimalikul viisil,  pakkudes neile tooteid, mille kvaliteedis ja puhtuses saab kindel olla. Oma taibukuse, hea organiseerimisvõime ja täiuslikkusesooviga on ta asendamatu ettevõtte juhtimisel ja tulevikuks seatud eesmärkide saavutamisel.

 

kerttu@sosar.eu

Piret

Piret alustas erinevate kehahooldustoodetega katsetamist juba aastaid enne Sõsar loomist, mis on andnud talle palju omal nahal katsetatud kogemusi. Lisaks on Piret korraldanud palju tervislikku elustiili puudutavaid loenguid, mis on olnud suunatud väikelaste emadele ja naistele, kes hindavad naturaalsust ja harmooniat oma igapäevaelus. Piret usub, et ilu loomine algab seestpoolt ja positiivne ellusuhtumine peegeldub meie tervel nahal. Samuti on oluliselt kohal nii meie toidu, kui nahale kantavate kehahooldustoodete kvaliteet ja puhtus. Nii ka Sõsar toodetes, Piret teeb kõik võimaliku selleks, et leida parimad tunnustatud mahemärgisega toorained ja tervistava toimega maavarad, et muuta meie tooted kõrgkvaliteetseks. Tänu joogaõpetajaks olemisele hoiab Piret ka Sõsara sisekliimat tasakaalus ja pidevas zen-olekus.

 

Piret on lõpetanud Eesti Pärimusmeditsiini eriala ja omandanud loodusterapeudi kutse. Sealjuures on ta sügavamalt uurinud nii taimeravi, aroomiteraapiat kui ka looduslike kehahooldustoodete valmistamist. Võib öelda, et Piret vastutab sisu eest ja selle eest, et kõik tooted aitaksid muuta igapäevase kehahoolduse veel nauditavamaks ja teeksid pai Teie lõhnameelele.

 

piret@sosar.eu

Triin

Olles elanud ja töötanud paljudes riikides üle maailma on Triin õppinud hindama just Eesti looduse puhtust ja ilu. Tema idee luua „Sõsar“ tekkis soovist jagada meie rikkumata looduse ilu saladusi ka ülejäänud maailmaga. Sõsara toodetega saame nüüd jagada killukest Eesti looduse väest ka nendega, kel endil ei ole võimalik seda vahetult kogeda.

 

Triin on õppinud Tartu ülikoolis keemiat ning rahvusvahelist müügi ja turunduse juhtimist Taanis. Erialad on küll teineteisest väga erinevad, kuid mõlemad on suureks abiks Sõsara arengus. Triin tegeleb Sõsar müügi ja turundusega, ning vastutab selle eest, et ei meie tooted ega pakendid ei sisaldaks kahjulikke kemikaale. Ta on pühendunud ka Sõsara jätkusuutlikult juhtimisele, hoolitsedes selle eest, et hoiaksime loodust ja ümbritsevat keskkonda.

 

triin@sosar.eu