Maakas pajatab!

16 Dec Maakas pajatab!

Mul on need kaks pudelit juba peaaegu tühjad, nii et täpselt õige aeg tutvustamaks teile Sõsari juuksehooldustooteid!

Kui mina sügisel Hooaja saates kodusest kupumassaažist rääkisin, oli samas osas ka Sõsar, rääkimas oma meešampoonist ja -palsamist. Kohe tekkis kihk proovida, sest olin oma juustega nii vaenujalal. Ja halloo – kodumaine kraam!

Võtsin ühendust ja varsti saingi proovima asuda. Šampoon on sügavpuhastav. Kohe tunned, kuidas juuksed krudisevad! Mõte on selles, et juuksed ei muutuks enam nii kiiresti rasvaseks ja puhas pea püsiks kauem.

Šampoon üksi võib muuta juuksed veidi takuseks ja raskesti käsitletavaks, kuid õnneks on palsam väga rammus ja muudab juuksed siledaks ja pehmeks ja kergeks!

Alguses ma muutusi ei märganud, kuid aja möödudes nägin, et ma julgen siiski minna välja, õue, tööle ka siis, kui ma samal päeval juukseid ei pesnud. Lõpuks ometi sai igapäevase juuksepesu sättida ülepäeviti! Hommikul sai kauem magada ja juuksed said föönist ja veest puhata.

Veel tuleb mainida Sõsari turba näomaski, mis on väga puhastav ja rahustav ning sobis minu tujukale nahale nagu rusikas silmaauku!

Jõulud tulemas. Jälle raamat? Raamat on jumala normaalne kingitus! Sellist asja nagu ‘jälle raamat’ pole olemas, sest raamatuid pole iial liiga palju! Küll aga on kindlasti väga väärikas kink ka kodumaine looduskosmeetika, mis peaks iga asjaarmastaja rõõmsaks tegema.

Tutvu toodetega siin http://www.sosar.eu/ ja tee heale sõbrale või miks mitte – iseendale – armas kingitus!

Lugu ilmus originaalis 11.12.2017 Maakas pajatab Facebook blogis.