Loodusest loodud kehahooldus

21 Jan Loodusest loodud kehahooldus

Sõsar looduskosmeetika sari sai loodud sooviga jagada tükikest Eestimaa puhtast loodusest kogu selle hiilguses. Lisaks puhtale toidule, mida sööme, on oluline jälgida ka seda, mida enda nahahoolduses kasutame. Meie toodete puhul kehtib reegel – mida julged süüa, võib ka nahale kanda.

Taimede tervistavat toimet on  inimene kasutanud oma eksistentsi algusest meie planeedil. Kõik taimed on meistrid –  meistrid omal alal, igaühel neist on oma mõjuspekter. Nahahooldustoodetesse oleme valinud just need taimed, mis kasvavad meie põhjamaises kliimas. Nelja väga selgelt eristuva aastaajaga piirkonnas, kus temperatuur võib kõikuda 30-kraadisest kuumusest sama suurte miinuskraadideni ellu jääda suutvad taimed omavad salapärast väge. Jõudu, mis laseb neil säilitada oma informatsiooni läbi talve, et tärgata taas kevadel, kanda lopsakaid vilju suvel ja täisküpsuses oma ilu sügisel näidata.

Ka oma toodetes oleme püüdnud need tegurid „purki“ panna. Kõikides toodetes kasutame nahka toitvaid, pehmendavaid ja elustavaid toimeaineid. Sealhulgas pakume lõhnameelele nii kargeid noote kui ka pehmeid ja mesiseid noote magusat armastavale inimesele. Kas teadsite, et ainuüksi lõhna tundmine käivitab meie ajus protsessid, mis panevad tööle organismi isetervendavad jõud. Sellepärast tundub meile ühel ajahetkel üks aroom meeldivana ja järgmisel hetkel võib see sama lõhn olla vastumeelne – keha jaoks on selle lõhna informatsioon oma töö teinud, nüüd on järgmise lõhna kord. Selleks, et keha saaks aga selgeid signaale, peab eeterlik õli olema valmistatud looduslikul meetodil. Sünteetilised lõhnad võivad saata kehale vigast teavet. Oma toodetes kasutame ka palju metsikutest taimedest valmistatud eeterlikke õlisid, mis on oma olemuselt puhtamad.

Toorained proovime hankida nii palju kui võimalik Eesti väiketootjatelt, et toetada elu maal. Tänu väikeste partiidele saame igasse tootesse lisada ka oma armastuse ja headuse.

Loodame, et kasutades meie ürgselõhnalist kuuse kehakoorijat tuleb teie meeltesse vanaema juures suitsusaunas käimine, saunateel tähtede vaatamine ja loodusega üksolemine. Samuti tekitab lavendli-mee seep mõnusa headuse ja usalduse maailma vastu ka kõige raskematel hetkedel. Melissi huulemesi saadab sind aga igalpool, kuhu lähed ja hoiab huuled siidiselt pehmed.

Austusest looduse ja lõhnade vastu,

Piret Laasik

Sõsar