Kingitus isale(?)

08 Nov Kingitus isale(?)

Tähistame I-S-A-D-E-P-Ä-E-V-A juba sel pühapäeval (12.11)!

Teate seda tunnet, et tahaks nii väga kinkida kallile isale või (meessoost) kaaslasele midagi ägedat, kasulikku, vajalikku, midagi sellist, mis paneks silma särama ja südame laulma? Tundub nagu “Võimatu missioon 7”! Jaa, me (naised) kõik teame seda tunnet!

Sel aastal soovime Sind aidata! Meie isadepäeva pakkumine on väga tervise-kogemuse-keskne. Nimelt, ostes meie kodulehelt MAGUSA MEE ŠAMPOONI (250ml) kingituseks kaasa 30ml TURBAMASK. http://www.sosar.eu/pood/magus-mee-sampoon/

Kuidas seda kingitust kasutada:
– Hoia kokku aega ja energiat poodides šoppamiselt ning telli kingitus meie e-poest – saadame sulle tellimuse TASUTA lähimasse ItellaSmartpost automaati.

– Kingitus saabub juba ägedas karbis, millele saad lihtsasti pakkida kaunisse paberisse.

– Anna kingitus üle ja räägi sinna juurde järgmine lugu: “Tegemist on päris eestimaist mett sisaladava šampooniga, mis muudab juuksed elavaks ja aitab puhta-pea-tundel kesta kauem. Turbamask on aga meie oma maavara (teatakse ka kui turbakulda), mis sisaldab looduslikult nii palju mineraalaineid ja aktiivseid toimeained, mis sügavpuhastab näonahka ja muudab selle nooruslikult säravaks.”

– Nüüd kõige olulisem koht! Kutsu kaaslane endaga sauna või lihtsalt peegli ette iluprotseduuridele, et julgustada ka mehi enda naha eest lihtsalt ja lõbusalt hoolt kandma (väga soovitav on jäädvustada see ajalukku, järgnevatele põvedele vaatamiseks, selfie näol).

PS! Lisaks kehtib kõigile teistele meestesarja toodetele vaid sel nädalal -10% soodustus.

PPS! Maski “endleid” ootame instagramis #sosarskincare

* Kampaania kestab Sõsar e-poes kuni 12.11.2017 kell 23.59. Kuid kui soovite saada tellimust kätte ennem isadepäeva siis sooritage ost meie e-poest hiljemalt reedel!