Keerame peapesu peapeale!

25 Oct Keerame peapesu peapeale!

No nii! Suur tänu kõigile kes on tänaseks juba katsetanud Sõsar mee šampooni ja palsamit ning jaganud meiega oma kogemust! Oleme saanud palju targemaks ning mõistnud, et ega see peapesu polegi nii lihtne kui alguses arvasime.

Soovime jagada teiega nippe, kuidas panna mee palsam ja šampoon enda heaks veel paremini tööle:

1. Vaheta harjumuspärane pesu järjekord! Oota, misasja? Jah, tee juuksed märjaks (pigista liigne vesi juustest välja) ja kanna alustuseks juukseotstele vaarikamarja suurune kogus rammusat meepalsamit. Lase settida 3-5 minutit. Loputa palsam juuste otstelt maha. Muide, tegemist on uusima (10 aastat vana) trendiga juuksehoolduses! Miks? Sel moel me toidame ja kaitseme hapraid juukseotsi juba enne sügavapuhastavat šampooni.

2. Võta šampoon ja kanna seda peanahale ja juuksejuurtele ehk sellele osale mis tavaliselt muutub rasuseks. Loodusliku šampooni eripärana võid märgata, et sul on peas natuke väiksem vahupidu kui tavaliselt. Sellega on kõik hästi. Kui oled õrnalt esimest korda juuksejuurded ja peanaha läbi pesnud võid minna teisele ringile. Teisel korral vahutab šampoon kindlasti juba väga hästi.

3. Kuivata juuksed. Hea soovitus on veel mitte harjata märgi juukseid vaid kasutada laiaharalist kammi. Siis saad hoida juukseotsad pikemalt terved ja tugevad.

4. Naudi volüümikaid ja puhtaid juukseid! Märka kuidas puhta-pea-tunne püsib pikemalt.
💚 Sõltuvalt sinu juuksetüübist võib-olla palsam juba piisavalt toitev pärast paari kasutuskorda ja sa tunned, et ei tahagi iga kord rammusat palsamit kasutada.
💚 Palsamit saab kasutada hästi kahjustunud juukseotstele maskina. Selleks kanna mask niisketele juukseotstele ja jäta kauemaks (10-15 minutit) siis loputa ja pese šampooniga juuksed puhtaks.
Imeliste peapesudeni!

Šampoon ja palsam (või siis palsam ja šampoon) meie e-poes saadaval: http://www.sosar.eu/pood/magus-mee-sampoon-palsam/